JAKOŚĆ.
OSZCZĘDNOŚĆ.
WYGODA.

JAKOŚĆ.
OSZCZĘDNOŚĆ.
WYGODA.

Od 10 lat produkujemy
ekonomiczne okna i drzwi

W 2012 roku uruchomiliśmy w WnD produkcję okien i drzwi z PVC. Wciąż nawiązujemy współpracę z nowymi partnerami handlowymi i zdobywamy kolejne rynki. Zwiększamy zatrudnienie, wolumen produkcji i rozwijamy ofertę.

WnD to jedna z marek Grupy OKNOPLAST. Od 10 lat czerpiemy doświadczenie z Grupy i wykorzystujemy najlepsze praktyki prowadzenia biznesu. Mimo stosunkowo niedługiego czasu funkcjonowania w branży, dynamicznie się rozwijamy i umacnia pozycję jednego z największych producentów stolarki PVC w Polsce.

Jakość WnD

Od samego początku działalności współpracujemy z najlepszymi dostawcami. W naszych oknach i drzwiach wykorzystujemy komponenty najlepszej jakości produkowane przez niemieckie firmy. Długoletnie kontakty i wolumen naszej produkcji zapewnia nam doskonałą pozycję negocjacyjną.

By zapewnić najwyższe standardy, cały proces produkcji nieustannie poddajemy dokładnym kontrolom – zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Każdy proces, który prowadzimy w WnD jest nastawiony na to, by ostatecznie przyczyniał się do nieustannego zwiększania jakości naszych okien i drzwi. Ten ustawiczny stan ciągłego doskonalenia potwierdziliśmy uzyskaniem certyfikacji ISO 9001:2015, która zakłada właśnie orientację całego przedsiębiorstwa na jakość produktu finalnego.

Zrównoważona produkcja

Tylko odpowiednio zaplanowana i zorganizowana produkcja może być zrównoważona. Procesy zaopatrzenia i planowania produkcji nastawione są na maksymalnie optymalne wykorzystanie zasobów firmy. Wszystkie etapy produkcji dążą do ograniczenia marnotrawstwa materiałów i generowania odpadów.

100% odpadów PVC z naszej fabryki jest poddawana recyklingowi. Podobnie jest z naszymi produktami – PVC wykorzystywane do produkcji okien, szkło i stal – wszystkie te surowce mogą pozostać w zamkniętym obiegu produkcyjnym. Wierzymy, że tylko od dobrej woli nas wszystkich zależy, czy zatrzymamy negatywny wpływ rosnącej produkcji odpadów.

0
lat na rynku
0
okien produkowanych rocznie
0
pracowników
0
partnerów handlowych

Międzynarodowa sieć sprzedaży

Produkty WnD świetnie wpisują się w potrzeby zachodnich rynków zbytu. Są ekonomiczne, wyróżniają się świetną jakością. Oferta produktowa jest na tyle elastyczna, że odpowiada na potrzeby różnych grup klientów. To wszystko bardzo cenią nasi partnerzy handlowi w całej Europie.

Obecnie bardzo silnie rozwijamy sieć dystrybucji na rynkach francuskim i niemieckim. Zdobywamy tam kolejnych partnerów handlowych i jednocześnie prowadzimy działania marketingowe. Chcemy, by dystrybutorzy produktów WnD mieli pewność, że dbamy o nasze relacje i ich interesy.

Prawdziwy kapitał, to ludzie

Pracownicy WnD codziennie produkują tysiące okien i drzwi. Zwiększają wydajność linii produkcyjnych. Kontrolują jakość. Pakują i wysyłają zamówienia. Dbają o relacje z naszymi dostawcami i partnerami handlowymi. Tworzą WnD.

W tym szczególnym czasie kierujemy w ich stronę wyrazy największego szacunku i wdzięczności. Chcemy, by miejsce pracy było dla nich stabilnym tłem życia. Wsparciem i przestrzenią rozwoju zawodowego.

Nie możemy doczekać się kolejnych wyzwań!

Niewielka fabryka z Polski, dzięki dostrzeżeniu szans rynkowych i wsłuchaniu się w potrzeby klientów znalazła dla siebie niszę w bardzo konkurencyjnej branży. Chcemy dalej rozwijać się w segmencie ekonomicznej stolarki PVC.

Od 10 lat produkujemy okna i drzwi. Wierzymy w budowanie długotrwałych relacji. Stawiamy na dialog w biznesie. Pomagamy naszym pracownikom rozwijać się przez realizowanie wspólnych celów.