Drzwi PSK2016-12-05T14:49:54+00:00

Drzwi uchylno-przesuwne PSK

Jasność i stabilność

Drzwi uchylno-przesuwne PSK

Drzwi uchylno-przesuwne umożliwiają zoptymalizowanie wykorzystanie przestrzeni i zapewniają lepszy dostęp do tarasów i ogrodów. Zapewniają dobry widok na zewnątrz mieszkania i znakomite doświetlenie jego wnętrza przy jednoczesnej bardzo dobrej izolacji termicznej. Dostępne są w konfiguracjach z dwoma lub czterema ościeżnicami. Drzwi uchylno-przesuwowe są wyposażone w system okuć przesuwno-uchylnych umożliwiający łatwe i proste poruszanie nawet ościeżnic o dużych rozmiarach (nawet do 4 metrów wielkości wewnątrz drzwi).

  • System ruchomych okuć ułatwia zamykanie ościeżnicy.
  • Umieszczenie drzwi w pozycji uchylonej gwarantuje poprawny obieg powietrza, co podnosi czystość powietrza w pomieszczeniu.

PSK

Korzyści

5_salubrita_dellaria

CZYSTE POWIETRZE

System mikrowentylacji gwarantuje poprawny obieg powietrza, co podnosi czystość powietrza w pomieszczeniu i zapobiega powstawaniu pleśni.

7_fluidita_di_movimento

PŁYNNOŚĆ RUCHU

Okucia systemów przesuwnych umożliwiają także przesuwanie ościeżnic o dużych rozmiarach.

1_solidita_strutturale

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Solidne wzmocnienia wykonane z galwanizowanej stali o grubości 1,5–2,5 mm odpowiednio dopasowane do całej konstrukcji gwarantują znakomite parametry statyczne.

Bez-nazwy-6

Kolory

WnD oferuje różne folie dekoracyjne w kolorze białym lub różnie imitujące drewno. Dzięki temu łatwo można dobrać okna do dowolnego wnętrza i elementów zewnętrznych. Ponadto dzięki rozwiązaniu w dwóch kolorach można spersonalizować zewnętrzną lub wewnętrzną stronę okna, aby jednocześnie dopasować je do koloru fasady i wystroju wnętrza.

Więcej informacji >