SMART SLIDE
łatwość użytkowania i większe przeszklenia

SMART SLIDE to optymalne rozwiązanie dla osób poszukujących przesuwnych drzwi tarasowych. Ruchome skrzydło porusza się na niezależnym torze równolegle do nieotwieralnej części. Dzięki specjalnym okuciom otwieranie jest proste, a same drzwi poruszają się lekko i komfortowo.

Budowa drzwi tarasowych SMART SLIDE umożliwia budowanie dużych, przeszklonych konstrukcji tarasowych, co wpisuje się w obecne trendy w budownictwie. Elementy dodatkowego wyposażenia pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo, funkcjonalność i parametry izolacyjne zapewniając domownikom komfort i spokój codzienności.

LEKKIE PRZESUWANIE

Drzwi tarasowe SMART SLIDE poruszają się po niezależnym torze jezdnym, co zapewnia lekkie przesuwanie. Wygodna klamka pozwala je łatwo otworzyć.

ŁATWE UŻYTKOWANIE

Łatwe przesuwanie skrzydeł umożliwia komfortowe użytkowanie drzwi tarasowych. Dodatkowo drzwi przesuwne nie zabierają miejsca w pomieszczeniach i pozwalają na łatwe przemieszczanie się.

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Stabilność zapewniona przez zastosowanie grubych, giętych zbrojeń w profilach zapewnia możliwość projektowania dużych przeszklonych konstrukcji.

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Dzięki wielu opcjom kolorystycznym do wyboru można łatwo dopasować drzwi tarasowe SMART SLIDE do estetyki elewacji i wnętrz. Dzięki temu tworzy się spójny, niepowtarzalny design w ekonomicznej cenie.

Bez-nazwy-6

Kolory

WnD oferuje różne folie dekoracyjne w kolorze białym lub różnie imitujące drewno. Dzięki temu łatwo można dobrać okna do dowolnego wnętrza i elementów zewnętrznych. Ponadto dzięki rozwiązaniu w dwóch kolorach można spersonalizować zewnętrzną lub wewnętrzną stronę okna, aby jednocześnie dopasować je do koloru fasady i wystroju wnętrza.