ETRUM ECO
drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne ETRUM ECO to doskonałe rozwiązanie do wnętrz domów i mieszkań, gdzie ważna jest wysoka funkcjonalność i trwałość. Głębokie profile drzwiowe zapewniają długoletnie, bezproblemowe użytkowanie. Wysokiej jakości produkty z PVC są łatwe do utrzymania w czystości.

Dzięki zastosowaniu niskich progów o wysokości 20 mm pozwalają na łatwe poruszanie między pomieszczeniami i odpowiadają wymogom budownictwa pozbawionego barier architektonicznych.

SPÓJNY DESIGN

Dzięki wielu różnym konstrukcjom dostępnym w systemie ETRUM ECO możliwe jest tworzenie spójnej estetyki stolarki otworowej. Drzwi wewnętrzne można więc doskonale dopasować do okien, drzwi balkonowych i przesuwnych drzwi tarasowych.

WERSJE STYLISTYCZNE

Do drzwi wewnętrznych ETRUM ECO można wybierać spośród wielu paneli dekoracyjnych, które pomogą dopasować je do stylu wnętrza. Dodatkowo są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych imitujących naturalne kolory drewna i strukturę metali.

NISKI PRÓG

Drzwi wewnętrzne ETRUM ECO zapewniają wygodne poruszanie się między pomieszczeniami, również osobom o ograniczonej sprawności ruchowej.  Niski prób o wysokości 20 mm odpowiada wymogom budownictwa bez barier architektonicznych.

STABILNA KONSTRUKCJA

Grube stalowe zbrojenia i sześciokomorowe profile ram zapewniają stabilność drzwi. Wysokiej jakości elementy konstrukcyjne gwarantują wieloletnie, bezawaryjne działanie i spokój domowników.

Bez-nazwy-6

Kolory

WnD oferuje różne folie dekoracyjne w kolorze białym lub różnie imitujące drewno. Dzięki temu łatwo można dobrać okna do dowolnego wnętrza i elementów zewnętrznych. Ponadto dzięki rozwiązaniu w dwóch kolorach można spersonalizować zewnętrzną lub wewnętrzną stronę okna, aby jednocześnie dopasować je do koloru fasady i wystroju wnętrza.