ETRUM PLUS
drzwi wewnętrzne

ETRUM PLUS to doskonałe rozwiązanie do wnętrz domów i mieszkań, gdzie ważna jest funkcjonalność i trwałość. Wysokiej jakości produkty z PVC są łatwe do utrzymania w czystości, a ich konstrukcja zapewnia komfortowe użytkowanie.

Dzięki zastosowaniu niskich progów o wysokości 20 mm drzwi wewnętrzne ETRUM PLUS pozwalają na łatwe poruszanie między pomieszczeniami i odpowiadają wymogom budownictwa pozbawionego barier architektonicznych.

SPÓJNY DESIGN

Drzwi wewnętrzne ETRUM PLUS idealnie dopasują się do innych konstrukcji z systemu ETRUM PLUS. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie jednolitego designu stolarki otworowej w całej inwestycji.

WERSJE STYLISTYCZNE

Drzwi wewnętrzne z PVC pozwalają wybierać między wieloma opcjami kolorystycznymi, okleinami imitującymi strukturę metali i drewna oraz panelami dekoracyjnymi, które powalają dopasować drzwi do stylu wnętrz.

NISKI PRÓG

Niskie progi wysokości 20 mm zapewniają wygodne poruszanie się między pomieszczeniami. Jednocześnie spełniają wymogi budownictwa pozbawionego barier architektonicznych.

STABILNA KONSTRUKCJA

Stalowe, wielokrotnie gięte zbrojenia i wielokomorowe profile zapewniają stabilność konstrukcji. Dlatego drzwi z PVC są funkcjonalne i bezpieczne. Zapewnią domownikom wygodę i spokój na wiele lat.

Bez-nazwy-6

Kolory

WnD oferuje różne folie dekoracyjne w kolorze białym lub różnie imitujące drewno. Dzięki temu łatwo można dobrać okna do dowolnego wnętrza i elementów zewnętrznych. Ponadto dzięki rozwiązaniu w dwóch kolorach można spersonalizować zewnętrzną lub wewnętrzną stronę okna, aby jednocześnie dopasować je do koloru fasady i wystroju wnętrza.