ETRUM PRO
drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne ETRUM PRO to doskonałe rozwiązanie do domów i mieszkań, gdzie ważna jest dobra izolacyjność termiczna i trwałość. Wysokiej jakości produkty z PVC są łatwe do utrzymania w czystości, a ich konstrukcja zapewnia komfortowe użytkowanie.

Dzięki zastosowaniu niskich progów o wysokości 20 mm pozwalają na łatwe przemieszczanie i odpowiadają wymogom budownictwa pozbawionego barier architektonicznych.

SPÓJNY DESIGN

Dzięki wykorzystaniu w konstrukcji profili i listw przyszybowych systemu ETRUM PRO, drzwi zewnętrzne można dopasować do reszty stolarki otworowej budynku i w ten sposób stworzyć spójną estetykę budynku.

IZOLACJA TERMICZNA

Szerokie, wielokomorowe profile, możliwość szklenia szerokimi pakietami szybowymi i wykorzystania ciepłej ramki pozwala uzyskać wysokie parametry izolacyjne. W ten sposób konstrukcja drzwi pozwala oszczędzać na kosztach ogrzewania.

WERSJE STYLISTYCZNE

Dopasowanie drzwi do stylu elewacji i wnętrz zapewniają różne panele dekoracyjne oraz opcje kolorystyczne. Folie imitujące struktury metali w modnych kolorach oraz tradycyjnego drewna pozwalają stworzyć oryginalną konstrukcję.

NISKI PRÓG

Niski próg o wysokości 20 mm gwarantuje wygodne korzystanie z drzwi zewnętrznych ETRUM PRO. Jest trwały, wykonany z wysokogatunkowego aluminium i będzie służył przez lata, nie powodując problemów.

Bez-nazwy-6

Kolory

WnD oferuje różne folie dekoracyjne w kolorze białym lub różnie imitujące drewno. Dzięki temu łatwo można dobrać okna do dowolnego wnętrza i elementów zewnętrznych. Ponadto dzięki rozwiązaniu w dwóch kolorach można spersonalizować zewnętrzną lub wewnętrzną stronę okna, aby jednocześnie dopasować je do koloru fasady i wystroju wnętrza.