ID 70002016-12-05T14:49:54+00:00

Okno ID 7000

Solidność i izolacja

Okno ID 7000

Model ID 7000 to wersja rozwojowa linii ID. Został zaprojektowany z myślą o wyjątkowych wartościach izolacji termiczno-akustycznej. Znakomicie sprawdza się w trudnych warunkach atmosferycznych. Wyróżnia go kwadratowa i zdecydowana linia. Większa ościeżnica o grubości 85 mm daje możliwość zamontowania nawet poczwórnego szkła w celu zapewnienia wysokiej wydajności energetycznej, która przełoży się na zdumiewająco niskie rachunki. Koszty wietrzenia i chłodzenia znacząco się zmniejszą. Linia ID 7000 podnosi komfort życia i nadaje się doskonale do każdego typu mieszkania i domu od typów klasycznych do najnowocześniejszego designu dzięki bogatej gamie kolorystycznej i okleinie imitującej drewno.

  • Dwa otwory mikrowentylacyjne zapewniają optymalny obieg powietrza, który zapobiega pojawianiu się nieprzyjemnej pleśni w domu.
  • Pakiety szybowe o niskiej emisji wypełnione gazem argon zapewniają doskonałą izolację termiczno-akustyczną.

ID-7000

Korzyści

5_salubrita_dellaria

CZYSTE POWIETRZE

System mikrowentylacji gwarantuje poprawny obieg powietrza, co podnosi czystość powietrza w pomieszczeniu i zapobiega powstawaniu pleśni.

2_chiusura_ermetica

HERMETYCZNE ZAMKNIĘCIE

Nowoczesne uszczelki o długiej trwałości gwarantują, że okna WnD zachowają szczelność przez długi czas.

IZOLACJA TERMICZNA I AKUSTYCZNA

System ramy i ościeżnicy z 6 komorami o grubości 85 mm zapewnia optymalną izolację termiczną i akustyczną (aż do 0,8 W/m2K w przypadku poczwórnego szkła).

Akcesoria

Akcesoria

W naszej ofercie znajdą Państwo liczne akcesoria okienne takie, jak:

  • Klamki
  • Szprosy
  • Próg balkonowy
  • Zatrzask balkonowy
  • Nawiewniki
  • Listwa przyszybowa

Bez-nazwy-6

Kolory

WnD oferuje różne folie dekoracyjne w kolorze białym lub różnie imitujące drewno. Dzięki temu łatwo można dobrać okna do dowolnego wnętrza i elementów zewnętrznych. Ponadto dzięki rozwiązaniu w dwóch kolorach można spersonalizować zewnętrzną lub wewnętrzną stronę okna, aby jednocześnie dopasować je do koloru fasady i wystroju wnętrza.

Więcej informacji >