WnD

Twoje okna i drzwi

WnD – producent okien i drzwi PVC

WnD zapewnia swoim partnerom handlowym i klientom wysokiej jakości stolarkę otworową z PVC. Dbamy o dialog w biznesie i zapewniamy wygodę użytkowania okien i drzwi naszym klientom.

Okna WnD zostały zaprojektowane tak, aby spełniać najwyższe standardy komfortu i trwałości. Dbamy o dobrą jakość wykorzystywanych materiałów i zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Nasze inwestycje w badania i rozwój zapewniają wysoką jakość produktów, przy ekonomicznej cenie. Dzięki temu produkty WnD są dostępne dla każdego i bardzo uniwersalne.

PRODUKT

Wysokiej jakości produkty spełniające europejskie normy termoizolacji i bezpieczeństwa. To zapewnienie spokoju i wygody użytkowania na długie lata.

TECHNOLOGIA

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, okna i drzwi WnD są trwałe i spełniają oczekiwania klientów zarówno ukierunkowanych na wysoką jakość, jak i zorientowanych na cenę.

TRANSPORT

Fachowy dział logistyki zapewnia terminowe i bezproblemowe dostawy, zawsze wcześniej zgłoszone.

DORADZTWO I SERWIS

Nasi specjaliści chętnie doradzą w kwestii wyboru odpowiedniego systemu okiennego i elementów dodatkowego wyposażania i zapewnią serwis posprzedażowy.