EDGE
nowoczesny design i więcej światła

System EDGE to okna o nowoczesnym designie. Charakteryzują się prostokątnym, surowym kształtem skrzydła, dostępnym wyłącznie w WnD. Unikalna konstrukcja pozwala na stosowanie szerszych pakietów szybowych niż wcześniej i wpuszcza więcej naturalnego światła do pomieszczeń.

W ten sposób okna i drzwi balkonowe EDGE idealnie wpisują się w trendy panujące w budownictwie.

DESIGN

Prostokątna linia skrzydła obniżone profile, nadają produktom systemu EDGE unikalny charakter. Całość uzupełnia dedykowana klamka o dopasowanym designie. W ten sposób okna i drzwi balkonowe Edge idealnie podkreślają projekt nowoczesnych inwestycji.

WIĘCEJ ŚWIATŁA

Niskie profile skrzydła zwiększają powierzchnię szklenia. Dzięki temu do pomieszczeń dociera więcej naturalnego światła. Tak obniżają się koszty energii elektrycznej i polepsza samopoczucie domowników.

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Okna i drzwi balkonowe EDGE dostępne są w kolorze białym i aż 27 różnych okleinach w modnych kolorach z palety RAL, imitujących metale oraz tradycyjne barwy naturalnego drewna. Dzięki temu można łatwo dopasować okna do elewacji i wystroju wnętrz.

TERMOIZOLACJA

Możliwość szklenia pakietami szybowymi do 47 mm zapewnia dobre parametry izolacji termicznej. W ten sposób można realnie obniżać wydatki na ogrzewanie w okresie zimowym, a latem zachować wewnątrz pomieszczeń przyjemny chłód.

Bez-nazwy-6

Kolory

WnD oferuje różne folie dekoracyjne w kolorze białym lub różnie imitujące drewno. Dzięki temu łatwo można dobrać okna do dowolnego wnętrza i elementów zewnętrznych. Ponadto dzięki rozwiązaniu w dwóch kolorach można spersonalizować zewnętrzną lub wewnętrzną stronę okna, aby jednocześnie dopasować je do koloru fasady i wystroju wnętrza.