ETRUM PLUS
optymalność wyposażenia i zwiększone bezpieczeństwo

Okna i drzwi balkonowe ETRUM PLUS to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich ceniących wysoką funkcjonalność. Elementy konstrukcji podnoszą bezpieczeństwo antywłamaniowe i zapewniają dłuższą żywotność okuć.

Klasyczny wygląd profili wykorzystanych w systemie ETRUM PLUS idealnie dopasuje się do tradycyjnego, jak i nowoczesnego budownictwa. Wiele opcji kolorystycznych i dodatkowe wyposażenie pomogą dopasować produkty WnD do indywidualnych potrzeb.

SZCZELNOŚĆ

System uszczelek doskonale chroni wewnętrzne elementy okuć. Dodatkowa, trzecia uszczelka tworzy między ramą, a skrzydłem tzw. suchą komorę. Dzięki niej okucia pozostają odporne na działanie warunków zewnętrznych, co wydłuża ich żywotność. W ten sposób okna funkcjonują lepiej przez długi czas.

ZABEZPIECZENIA ANTYWŁAMANIOWE

Profile okien i drzwi balkonowych ETRUM PLUS zostały wyposażone w specjalną płetwę, która utrudnia włamywaczom podważenie skrzydła i wyważenie okna. Opcjonalnie produkty WnD można wyposażyć w okucia o podwyższonej ochronie antywłamaniowej dzięki większej ilości bolców antywyważeniowych.

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Stalowe, wielokrotnie gięte zbrojenia o grubości do 2 mm zapewniają odpowiednią stabilność. W ten sposób możliwe jest tworzenie nawet dużych konstrukcji okiennych. Wykorzystanie przy produkcji profili wysokiej jakości gwarantują solidność produktów systemu ETRUM PLUS.

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Okna i drzwi balkonowe ETRUM PLUS dostępne są w wielu okleinach imitujących drewno, strukturę stali, a także w modnych kolorach RAL. Dzięki temu z łatwością można dopasować okna do elewacji czy wnętrz.

Bez-nazwy-6

Kolory

WnD oferuje różne folie dekoracyjne w kolorze białym lub różnie imitujące drewno. Dzięki temu łatwo można dobrać okna do dowolnego wnętrza i elementów zewnętrznych. Ponadto dzięki rozwiązaniu w dwóch kolorach można spersonalizować zewnętrzną lub wewnętrzną stronę okna, aby jednocześnie dopasować je do koloru fasady i wystroju wnętrza.