ETRUM
racjonalność wyposażenia i oszczędność pieniędzy

Okna i drzwi balkonowe ETRUM to uniwersalny produkt WnD. To ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić, jednocześnie ciesząc się dobrą jakością.

Wiele dodatkowych opcji łączników i profili poszerzających pozwala budować nawet duże, wieloelementowe konstrukcje. Klasyczna linia profili idealnie dopasuje się do tradycyjnego i nowoczesnego budownictwa.

OSZCZĘDNOŚĆ

Racjonalny projekt systemu ETRUM zapewnia dobre parametry izolacyjne i trwałość na lata w dobrej cenie. ETRUM to najpopularniejszy produkt w ofercie WnD. Jego jakość potwierdzamy 5-letnią gwarancją na okna i 2-letnią na okucia.

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Okna i drzwi balkonowe ETRUM dostępne są w wielu okleinach imitujących drewno, strukturę stali, a także w modnych kolorach RAL. Dzięki temu z łatwością można dopasować okna do elewacji czy wnętrz.

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Zbrojenia o grubości do 2 mm i odpowiedni przekrój profilu zapewniają solidną i trwałą konstrukcję. System uszczelek pomaga utrzymać okucia w dobrym stanie przez lata. W ten sposób okna i drzwi balkonowe ETRUM są stabilne i pozostają sprawne bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

OPTYMALNA TERMOIZOLACJA

Opcja szklenia szerszymi pakietami szybowymi, 5-komorowa budowa profilu i system uszczelek zapewniają optymalną izolację termiczną. W ten sposób system ETRUM pomaga obniżać koszty ogrzewania pomieszczeń.

Bez-nazwy-6

Kolory

WnD oferuje różne folie dekoracyjne w kolorze białym lub różnie imitujące drewno. Dzięki temu łatwo można dobrać okna do dowolnego wnętrza i elementów zewnętrznych. Ponadto dzięki rozwiązaniu w dwóch kolorach można spersonalizować zewnętrzną lub wewnętrzną stronę okna, aby jednocześnie dopasować je do koloru fasady i wystroju wnętrza.