AVATIO
klasyczny design i optymalne wyposażenie

System AVATIO to łagodne kształty, które stoją w opozycji do nowoczesnego wzornictwa. Zaokrąglona linia skrzydła niemal licuje się z ramą, nadając konstrukcji klasycznego charakteru.

Okna i drzwi balkonowe AVATIO dostępne są wyłącznie w WnD. Jednocześnie produkty w tym systemie mają optymalne wyposażenie, co czyni je ekonomicznym i pozwala zaoszczędzić na kosztach inwestycji.

KLASYCZNY DESIGN

Zaokrąglone profile skrzydeł AVATIO zostały zaprojektowane tak, by niemal licowały się z profilem ramy. W ten sposób cała konstrukcja zyskuje klasyczny, subtelny charakter, który idealnie pasuje do tradycyjnej zabudowy i rewitalizowanych budynków.

JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE

Przemyślany i racjonalny projekt okien i drzwi balkonowych AVATIO zapewnia optymalne parametry izolacyjne i trwałość na lata. To ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala oszczędzić na kosztach inwestycji. Jednocześnie możliwość szklenia szerokimi pakietami szybowymi pozwala obniżać koszty ogrzewania w przyszłości.

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Zbrojenia o grubości do 2 mm i odpowiedni przekrój profilu zapewniają solidną i trwałą konstrukcję. System uszczelek pomaga utrzymać okucia w dobrym stanie przez lata. W ten sposób okna i drzwi balkonowe AVATIO są stabilne i pozostają sprawne bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Produkty systemu AVATIO dostępne są w wielu okleinach imitujących klasyczne kolory drewna, ale nie tylko. Dodatkowa opcja BiColor pozwala jednocześnie dopasować okna i drzwi balkonowe do różnych stylów elewacji i wnętrza.

Bez-nazwy-6

Kolory

WnD oferuje różne folie dekoracyjne w kolorze białym lub różnie imitujące drewno. Dzięki temu łatwo można dobrać okna do dowolnego wnętrza i elementów zewnętrznych. Ponadto dzięki rozwiązaniu w dwóch kolorach można spersonalizować zewnętrzną lub wewnętrzną stronę okna, aby jednocześnie dopasować je do koloru fasady i wystroju wnętrza.