ETRUM PRO
izolacja termiczna i komfort akustyczny

Głęboka zabudowa profili okien i drzwi balkonowych ETRUM PRO zapewnia dobre parametry izolacji cieplnej, a możliwość szklenia szerokimi pakietami szybowymi pozwala je dodatkowo zwiększyć i zapewnić domownikom barierę akustyczną chroniącą przed hałasem na zewnątrz.

Opcje wyposażenia produktów w systemie ETRUM PRO dają wyższe klasy bezpieczeństwa, wyższą funkcjonalność i dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Opcje kolorystyczne pozwalają zaprojektować idealne okna i drzwi balkonowe do każdego wnętrza i elewacji.

IZOLACJA  AKUSTYCZNA

Szerokie profile umożliwiają wykorzystanie pakietów szybowych o szerokości do 51 mm. To wpływa na odpowiednią izolację okien i drzwi balkonowych ETRUM PRO. Zapewnia domownikom komfort akustyczny i spokój na co dzień.

IZOLACJA TERMICZNA

Sześciokomorowa budowa profili o szerokości zabudowy 85 mm, możliwość wykorzystania szerszych pakietów szybowych i ciepłych ramek międzyszybowych zwiększa izolację termiczną konstrukcji. Dzięki temu w systemie ETRUM PRO możliwe jest budowanie energooszczędnych okien.

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Stalowe zbrojenia, szerokie profile i system uszczelek zapewniają solidność konstrukcji oraz komfort użytkowania okien i drzwi balkonowych ETRUM PRO przez długie lata. W ten sposób zapewniamy spokój i wygodę użytkownikom naszych produktów.

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Okna i drzwi balkonowe ETRUM PRO dostępne są w aż 27 różnych wersjach kolorystycznych. Specjalne okleiny imitują strukturę metali, tradycyjnego drewna lub są dostępne w modnych kolorach RAL. W ten sposób łatwo można dopasować okna do wnętrz i elewacji.

Bez-nazwy-6

Kolory

WnD oferuje różne folie dekoracyjne w kolorze białym lub różnie imitujące drewno. Dzięki temu łatwo można dobrać okna do dowolnego wnętrza i elementów zewnętrznych. Ponadto dzięki rozwiązaniu w dwóch kolorach można spersonalizować zewnętrzną lub wewnętrzną stronę okna, aby jednocześnie dopasować je do koloru fasady i wystroju wnętrza.