PSK
jednolity design i oszczędność pieniędzy

PSK to ekonomiczny system drzwi tarasowych. Skrzydła przesuwają się po ich wcześniejszym uchyleniu, po specjalnych prowadnicach montowanych do ram. Prosty w obsłudze system uchylno – przesuwny PSK jest wygodny w użytkowaniu dla domowników.

Dzięki opcjom dodatkowego wyposażenia, można łatwo dopasować drzwi tarasowe do stylu elewacji i wnętrz, zwiększyć izolacyjność i bezpieczeństwo antywłamaniowe.

PROSTA OBSŁUGA

Ergonomiczna klamka i intuicyjny sposób otwierania drzwi tarasowych PSK zapewnia komfort użytkowania ich na co dzień. Jakość wykorzystanych elementów gwarantuje spokój na lata.

SPÓJNY DESIGN

Drzwi tarasowe PSK wykorzystują te same okienne i listwy przyszybowe, co systemy okien i drzwi balkonowych EDGE, AVATIO, ETRUM, ETRUM PLUS, ETRUM PRO i ETRUM ECO. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie wszystkich elementów stolarki otworowej i uzyskanie spójnego designu.

OSZCZĘDNOŚĆ

Optymalny projekt drzwi tarasowych PSK pozwala zaoszczędzić. Ekonomiczne rozwiązania i zastosowane w konstrukcji zapewniają dobrą jakość produktu i korzystną cenę.

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Przesuwne drzwi tarasowe PSK dostępne są w standardowym, białym kolorze oraz wielu dekoracyjnych okleinach, imitujących strukturę metali i tradycyjnego drewna oraz w modnych kolorach RAL. Dzięki temu można łatwo dopasować je do stylu elewacji i wnętrz.

Bez-nazwy-6

Kolory

WnD oferuje różne folie dekoracyjne w kolorze białym lub różnie imitujące drewno. Dzięki temu łatwo można dobrać okna do dowolnego wnętrza i elementów zewnętrznych. Ponadto dzięki rozwiązaniu w dwóch kolorach można spersonalizować zewnętrzną lub wewnętrzną stronę okna, aby jednocześnie dopasować je do koloru fasady i wystroju wnętrza.