ID 4000 Softline2016-12-05T14:49:54+00:00

Okno ID 4000 Softline

Elegancja i racjonalność

Okno ID 4000 Softline

Stonowany i elegancki system ID 4000 Softline już dzisiaj spełnia wymagania techniczne, które będą dotyczyły okien w przyszłości. Jest to możliwe dzięki połączeniu zaawansowanej technologii z ogromną dbałością o wykończenie. System ID 4000 Softline to kompaktowa forma i wyrafinowane kształty, dzięki czemu znakomicie pasuje zarówno do architektury współczesnej, jak i zabytkowej. Jego główną cechą jest zmniejszona rama. W ten sposób powierzchnia szyby jest większa, a pomieszczenia są lepiej doświetlone. Każdy element tego okna został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie użytkowania i optymalnej izolacji termicznej przez długi czas.

  • Perfekcyjnie gładka powierzchnia ułatwia czyszczenie i konserwację okien.
  • Eleganckie listwy przyszybowe dostępne są w kształcie kwadratowym lub zaokrąglonym, tworząc przytulną przestrzeń wewnątrz mieszkania.

ID-4000-Softline

Korzyści

5_salubrita_dellaria

CZYSTE POWIETRZE

System mikrowentylacji gwarantuje poprawny obieg powietrza, co podnosi czystość powietrza w pomieszczeniu i zapobiega powstawaniu pleśni.

1_solidita_strutturale

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Solidne wzmocnienia wykonane z galwanizowanej stali o grubości 1,5–2,5 mm odpowiednio dopasowane do całej konstrukcji gwarantują znakomite parametry statyczne.

OCHRONA ANTYWŁAMANIOWA

Przesunięcie osi okucia o 13 mm od krawędzi ramy umożliwia wykorzystanie większych kołków, które zwiększają poziom bezpieczeństwa dzięki większej odporności na włamania.

IZOLACJA TERMICZNA I AKUSTYCZNA

System ramy i ościeżnicy z 5 komorami o grubości 70 mm zapewnia optymalną izolację termiczną i akustyczną (1,3 W/m2K)

Akcesoria

Akcesoria

W naszej ofercie znajdą Państwo liczne akcesoria okienne takie, jak:

  • Klamki
  • Szprosy
  • Próg balkonowy
  • Zatrzask balkonowy
  • Nawiewniki
  • Listwa przyszybowa

Bez-nazwy-6

Kolory

WnD oferuje różne folie dekoracyjne w kolorze białym lub różnie imitujące drewno. Dzięki temu łatwo można dobrać okna do dowolnego wnętrza i elementów zewnętrznych. Ponadto dzięki rozwiązaniu w dwóch kolorach można spersonalizować zewnętrzną lub wewnętrzną stronę okna, aby jednocześnie dopasować je do koloru fasady i wystroju wnętrza.

Więcej informacji >